HAKKIMIZDA

Teklifon.com hizmete ihtiyacı olan kişiler ile hizmet veren firmaları buluşturan bir projedir. 

Normal üyeler için, sistem tamamen ücretsizdir. Normal üyeler yaptırmak istedikleri iş için ücretsiz iş talebi oluşturabilir, 7/24 teklif toplayabilirler. 

Bu sistem aynı zamanda firmalar için de bir iş havuzudur.  

Firmaların normal üyelikleri de ücretsizdir. Gelen işleri ücretsiz görebilirler ve takip edebilirler. Fakat herhangi bir işe teklif verebilmek için firmaların sisteme Hizmet Veren olarak kaydolmaları gerekmektedir. 1 yıllık firma profili yayınlama ücreti 300TL dir. Teklifon.com firmalara hiçbir zaman şu kadar iş alacaksınız gibi taahhütte bulunmaz. Yapılan ödeme ile firma kendini tanıtabilir, referanslarını ekleyebilir ve sistemdeki iş havuzuna ücretsiz dahil edilir. Firmaların işlere verdiği tekliflerden ve aldığı işlerden komisyon/ücret alınmaz.


Örnek işleyiş şu şekildedir: (Ofis temizliği hizmeti üzerinden gidilecektir.)
Normal üye İstanbulda ofis temizliği yaptırmak istiyor, istediği hizmet adı ve açıklamasını yazıyor, şehrini ve kategorilerini seçiyor ilanı kaydediyor. Sonrasında bizden ilanı için yayın onayı istiyor. Sistem yöneticilerimiz ilanı inceleyip uygun görürse yayın onayı veriyor. Onay ile birlikte üyenin seçtiği şehir ve kategoriye kayıtlı firmalara "Yeni bir iş talebiniz var. Lütfen ilana teklif veriniz." diye bildirim gidiyor. Firma iş talebini inceleyip dilerse soru sorabiliyor veya teklifini veriyor.


Sistem kabaca bu şekilde işlemektedir...